HAKKIMIZDA

ADAN A.Ş.HAKKIMIZDA

Enerji, İnşaat ve Danışmanlık alanında; bilgi, birikim ve tecrübesiyle oluşa gelen ve her geçen gün büyüyen yapısı ve güçlü-tecrübeli-rekabeti alışkanlık haline getirmiş olan mühendislik kadrosuyla vermiş olduğumuz hizmetin gururunu yaşamaktayız.

Kurulduğu yıldan bu yana firmamızın kaliteye verdiği önem ve zoru başarma arzusu, taahhüt ettiği tüm işleri özveriyle ve zamanında başarması; çalıştığı tüm kurum ve kuruluşlar tarafından takdirle karşılanmış, firmamız sektördeki diğer tüm firmalara her zaman örnek olarak gösterilmiştir.

Firmamız, iş hayatında ilk olarak elektrik sektöründe çalışmaya başlamış, daha sonra  edinen her türlü tecrübe ile yeni yapı girişimlerinde bulunmuştur.

ADAN A.Ş.’nin değişmez prensipleri daima kaliteli hizmet, zamanında teslim ve müşteri memnuniyeti olmuştur. Bu prensipler doğrultusunda teknik personele güncel, teknik ve teknolojik tüm kaynak ve imkânlar sağlanmıştır.

Şirketimizin gücünün en büyük kaynağı olan personelin iş güvenliğine yönelik alınan tedbirler, verilen eğitim ve destek çok ciddi düzeyde uygulanmaktadır.

'Sektörde başarı ve sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalitedir.' prensibiyle çalışan ADAN A.Ş., enerji, inşaat, ve danışmanlık alanlarında faaliyetlerine devam etmektedir.

workers
construct

"Sektörde başarı ve sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalitedir."

Adres BİLGİLERİ

Kızılırmak Mah. 1443. Cad. Green Office No:22/34 Balgat - Ankara
0 312 286 81 25
0 312 286 81 65
info@adan.com.tr